MÖBLER / Bord / Lampbord 5544202

nr 554 4202

Lampbord

1920-tal, Bodafors, höjd: 61

Kondition: fläckar, slitage,

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 november 2008
kl 19:06:36